Usta Dönerci® Adana Dürüm Menü çeşitlerinde 5 Tıkla Para kazan!

Kampanya İçeriği
Sadece 29,50 ₺
29,50 ₺
  • Son 7 Gün
  Kampanya Geçerlilik Tarihi
  09 Ağustos 2021-30 Eylül 2021
  Paylaş

  Sıkça Sorulan Sorular

  Kampanyanın geçerlilik tarihi nedir?

  Kampanya 9 Ağustos – 15 Eylül 2021 tarihleri arasında geçerlidir.

  Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?

  Kampanya yalnızca Adana Dürüm Menü, Cheddarlı Adana Dürüm Menü, Kibrit Patatesli Adana Dürüm Menü alışverişlerinde geçerlidir.

  Kampanya hangi kanallarda geçerlidir?

  Usta Dönerci®'den mobil uygulama ve web sitesi üzerinden yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Sana Gelsin paket servis alışverişlerinde geçerli olup Gel Al ve restoranda QR alışverişlerinde geçerli değildir.

  Kampanya faydalanma şartları nelerdir?

  Kampanyadan faydalanabilmek için Tıkla Gelsin Kazandırma Programı üyeliğinin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Kampanyadan 1 kez yararlanılabilmektedir. Kampanya dahilinde yapılan alışverişlerde en fazla 5 Tıkla Para kazanılır. 1 Tıkla Para = 1 TL’dir. Kampanyadan kazanılan Tıkla Para‘nın kullanım süresi 90 gün olup bu süre sonunda otomatik silinecektir. Kampanya devam eden diğer kampanyaları ile birleştirilemez.

  Kampanyaya özel diğer koşullar nelerdir?

  TAB Gıda’nın önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır. Görseldeki ürünler ve servis şekilleri reklam amaçlı olup, restoranlara göre farklılık gösterebilir. Kampanya stoklarla sınırlıdır. TAB Gıda, Usta Dönerci® markası ve ambleminin tek hak sahibidir.