Tıkla Gelsin üzerinden vereceğin 60 TL ve üzeri siparişlerde 20 TL değerinde 20 Tıkla Para kazanma fırsatı! Hemen tıkla, lezzetli fırsatları kaçırma!

Kampanya Bilgileri

 

Tıkla para nedir?

Tıkla Para Tıkla Gelsin Kazandırma Programı üyeliğini gerçekleştirdikten sonra yapılacak alışverişlerde kazanılan , Tıkla Gelsin siparişlerinde ve Tıkla Gelsin geçerli restoranlarda kullanılabilecek  ödül paradır.

1 Tıkla Para ne kadar?

1 Tıkla Para = 1 TL’dir.

Nasıl Tıkla Para kazanılır?

Restoran, mobil uygulama ve web sitesi üzerinden verilecek siparişlerde belirlenen oranlarda Tıkla Para kazanımı gerçekleşir. Tıkla Gelsin Kazandırma Programı üyeliğini tamamlamış misafirler için mobil uygulama ve web tarafında kazanım otomatik olarak gerçekleşirken restoran tarafında kazanım gerçekleşmesi için misafirin kendini kasaya tanıtması gerekir. Cüzdan ile ödemesi gerçekleşen siparişlerde Tıkla Para kazanılırken, Tıkla Para ile verilen siparişlerde kazanım gerçekleşmemektedir. Güncel Cüzdan kampanyaları aşağıdaki gibidir; İlk 50 TL  ve üzeri yüklemede 5 TL Tıkla Para,İlk 100 TL ve üzeri yüklemede 15 TL Tıkla Para ,İlk 200 TL ve üzeri yüklemede 40 TL Tıkla Para Güncel marka kampanyalarımız da şu şekildedir; Sadece mobil uygulamadan verilecek ilk 60 TL ve üzeri Burger King®, Popeyes®, Arby’s® ,Sbarro®, Usta Dönerci® ve Usta Pideci® siparişlerinde 20 TL Tıkla Para kazanılır.

Tıkla para nasıl kullanılır?

Misafir Tıkla Param bakiyesi yeterli olması durumunda  web ve mobil uygulamada verdiği siparişlerinde sipariş onayı ekranında ödeme yöntemini Tıkla Para seçerek kullanılır.

Misafir Tıkla Param bakiyesi yeterli olması durumunda restoran tarafında önce kasa üzerinde QR kodu ile kendini tanıtarak telefonuna gelen onaylama bildirimini onayladıktan sonra kullanımı gerçekleştirebilir.

Tıkla Paraların geçerlilik süresi ne kadar?

Her kazanılan Para için 1 yıl sonunda tükenecektir.

Ne kadar Tıkla Para kazanabilirim?

Burger King®'den mobil uygulama ve web sitesi üzerinden yapacağın Alışverişlerde %5 Tıkla Para, restorandan verilecek siparişlerde ise %2,5 ,Popeyes®'dan mobil uygulama ve web sitesi üzerinden yapacağın Alışverişlerde %7 Tıkla Para, restorandan verilecek siparişlerde ise %3,5 ,Arby's®'den mobil uygulama ve web sitesi üzerinden yapacağın Alışverişlerde %7 Tıkla Para, restorandan verilecek siparişlerde ise %3,5 ,Sbarro®'dan mobil uygulama ve web sitesi üzerinden yapacağın Alışverişlerde %7 Tıkla Para, restorandan verilecek siparişlerde ise %5 ,Usta Dönerci® mobil uygulama ve web sitesi üzerinden yapacağın Alışverişlerde %7 Tıkla Para, restorandan verilecek siparişlerde ise %5 ,Amasya Et markamız için mobil uygulama,web sitesi üzerinden ve restorandan verilecek siparişlerde %1 oranında Tıkla Para kazanılmaktadır.